سایت سرگرمی
سه شنبه , ۲ آبان ۱۳۹۶
تناسب اندام نحوه کاهش وزن به راحتی آب خوردن
نحوه کاهش وزن به راحتی آب خوردن تناسب اندام

نحوه کاهش وزن به راحتی آب خوردن

داشتن اندامی ایده آل و استیلی زیبا آرزوی همه است به دلیل اهمیت این موضوع امروز قصد داریم راه های کاهش وزن را با شما همراهان سایت قوری برسی کنیم.

نحوه کاهش وزن به راحتی آب خوردن

همانطور که همه ما میدانیم بدون ذحمت هیچ نتیجه ای بدست نمی آید ولی بهتر است راه هایی برا کاهش وزن انتخاب کنیم که ذحمت کمتری داشته باشند به همین دلیل قصد داریم ساده ترین راه های کاهش وزن را به شما دوستان معرفی کنیم.

  1. میان وعده ها را کاملا حذف کنیم
  2. چند روز اول را کمی جدیت به خرج بدیم
  3. تحرک داشته باشیم
  4. گاهی اوقات به خود نه بگوییم

خب مهمترین موردی که باید به آن عمل کنیم حذف میان وعده ها است.

اگر میخواهید در راه کاهش وزن قدم بردارید بایستی تا جایی که میتوانید میان وعده هارا حذف کنید. حجم زیادی از غذایی که در طی روز مصرف میکنیم در مین وعده هاست واضح است که بطور ناگهانی نمیتوان مصرف میان وعده هارا کنار گذاشت ولی به مرور زمان میتوان حجم غذایی که مصرف میکنیم را کمتر کنیم هرگاه خواستید غذایی بخورید به خود متذکر شوید که اندام ایده آل خود را میخواهید یا یک تکه شکلات را اگر هنگامی که تصمیم گرفتید چیزی بخورید این نکته را به خود یاد آوری کنید قسمت زیادی از راه رسیدن به کاهش وزن را طی کرده اید.

هنگامی که تصمیم گرفتید وزن خود را کم کنید چند روز اول خیلی سخت خواهد بود ولی اگر هدفی در ذهن دارید بهتر است برای آن بجنگید جنگ فقط در میدان جنگ اتفاق نمی افتد شما بایستی با نفس خود مبارزه کنید البته نه در یک روز به مرور زمان به آن غلبه کنید پس از گذشته یک هفته از نتیجه کار شگفت زده خواهید شد.

برای کاهش وزن باید تحرک داشته باشید همیشه وقتی صحبت از تحرک میشود یاد بازی های المپیک می افتیم و ورزشکارانی که عرق میریزند ولی این یک تفکر کاملا اشتباهی است اگر صاحب فرزند هستید درصورت امکان چند روز در هفته پیاده به مدرسه ببریدشان خرید های خانه را با پای پیاده انجام دهید. ورزشی را برای خود انتخاب کنید و خودرا با آن خسته کنید انام ورزش نکته خیلی مهمی است زیرا هم کالری مصرف میکنید و هم اعتماد به نفستان به طور ویژه افزایش می یابد.

هرموقع هوس خوردن چیپس و پفک و تنقلات کردید اندام ایده آل خود را تصور کنید و این را هم به شکمتان گوش زد کنید که یا تنقلات یا اندام زیبا.

با این روش ها به سادگی میتوانید وزن خودرا کاهش دهید.

نحوه کاهش وزن به راحتی آب خوردن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *