سایت سرگرمی
سه شنبه , ۲۱ آذر ۱۳۹۶
چگونه شاد باشیم؟
چگونه شاد باشیم؟

چگونه شاد باشیم؟

اختصاصی سایت قوری: اگر شماهم در جستجوی شادی هستید و این سوال را دارید که چگونه شاد باشیم؟ مژده ای برای شما داریم. اگر شما در این لحظه به حد کافی شاد نیستید ولی به دنبال شاد کردن خود هستید این اتفاق خوبیست.

اختصاصی سایت سرگرمی: اگر شماهم در جستجوی شادی هستید و این سوال را دارید که چگونه شاد باشیم؟ مژده ای برای شما داریم. اگر شما در این لحظه به حد کافی شاد نیستید ولی به دنبال شاد کردن خود هستید این اتفاق خوبیست.

اگر تمام افراد دنیا دست به دست هم دهند تا شمارا شاد کنند ناموافق خواهند شد. زیرا که خود شما نمی خواهید شاد باشید. پس جستجوی این که چگونه شاد باشیم؟ می تواند چراغ امیدی باشد؛ در مسیر شادی.

چگونه شاد باشیم؟

از مکان ها و موقعیت های استرس زا دوری کنید.

گاهی مکان هایی وجود دارد که خاطرات ناگواری را برای ما یاد آور می شوند. اگر میخواهید بدانید که چگونه شاد باشیم؟ بهتر است از حضور در چنین مکان های اجتناب کنید. گاهی کاری های غیر ضروری وجود دارد که موجب ایجاد تنش و ناراحتی میشود؛ اگر می خواهید شاد باشید بهتر است از انجام این قبیل کار ها خودداری کنید.

تصمیم بگیرید که شاد باشید.

همانطور که در مقدمه اشاره شد. تا خودتان نخواهید هیچ کسی قادر به شاد کردن شما نخواهد بود. پس بهتر است همیشه این سوال را از خود بپرسید که چگونه شاد باشیم؟ از امروز تصمیم بگیرید که فرد شادتری باشید. معنی این جمله این نیست که مدام قهقه بزنید؛ شاد شدن در یک روز انجام نمیگیرد. بلکه روندی آهسته است.پس زود ناامید نشوید.

به خودتان اهمیت بدهید مخصوصا زمانی که شاد نیستید.

اگر سوال شما این است که چگونه شاد باشیم؟ یکی دیگر از جواب ها این است که خود را دوست بدارید؛ عاشق خود باشید. مهم نیست گذشته تان چه بوده مهم نیست چه شکست هایی را متحمل شده اید. پا پس نکشید هرگز فراموش نکنید که زندگی همیشه در جریان است.

اگر می خواهید بدانید که چگونه شاد باشیم؟ وسواس را کنار بگذارید.

اغلب چیز هایی وجود دارند که اعصاب مارا به هم می ریزند؛ مثلا نامرتب بودن خانه اتو نداشتن لباس و … این جمله را همیشه به خاطر داشته باشد. برای آدم عیب جو و بهانه گیر همیشه بهانه وجود دارد. خودتان را از بیرون نگاه کنید از نگاه اطرافیان. آنگاه متوجه وسواس های بی جا خواهید شد.

حسودی را کنار بگذارید.

اگر این مقاله را با داشتن این سوال میخوانید: چگونه شاد باشیم؟ بهتر است از همین حالا حسودی را کنار بگذارید. هرگز و هرگز ظاهر زندگی خود را با باطن زندگی دیگران مقایسه نکنید. شاید دارید به خودروی جدید فامیلتان حسودی می کنید؛ اگر این چنین است به ذحماتی که او برای خرید آن ماشین کشیده نیز حسودی کنید. به قسط های سر ماهش هم حسودی کنید.

بابت سلامتی و داشته های خود شکرگذار باشید.

کودکانی را که تازه شروع به راه کردن کرده اند را ببینید. پدر مادرشان را ببینید چگونه ذوق کرده اند. شما سالیان سال است که با پاهایتان راه میروید. لاقل می گویید که چی؟ نویسنده این مطلب ۵ماه است که راه نرفته و خانه نشین است.

اگر خیلی با دل و جرات هستید ۲۴ ساعت پای خود رای روی زمین نگذارید. و یا چشمان خود را به مدت یک روز بسته نگاه دارید. چند ساعت از زبان خود استفاده نکید.آنگاه دیگر نخواهید پرسید که چگونه شاد باشیم؟

اگر فقط یکی از این هارا امتحان کنید خواهید فهمید که چقدر شاد و خوشبخت هستید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *