سایت سرگرمی
سه شنبه , ۲ آبان ۱۳۹۶
نحوه کاهش وزن طبیعی
نحوه کاهش وزن طبیعی

نحوه کاهش وزن طبیعی بدون نیاز به رژیم غذایی

ترجمه اختصاصی خونگرم: اغلب افراد تنها ۲ راه را برای کاهش وزن طبیعی می شناسند.

  1. استفاده از رژیم لاغری و کاهش وزن طبیعی
  2. ورزش سخت و طاقت فرسا برای کاهش وزن طبیعی
در این مقاله ما به شما نحوه کاهش وزن طبیعی و بدون نیاز به یک رژیم لاغری و یا ورزش را آموزش خواهیم داد.

بنابر گفته Karen Ansel که یک متخصص و مشاور کاهش وزن است؛ ۲ راه برای کاهش وزن طبیعی وجود دارد:

  • مصرف فیبر زیاد
  • وعده های غذایی کوچک

فیبر یکی از منابع غذایی مهم است که میبایستی روزانه به مقدار مشخصی مصرف شود. (روزانه ۲۵ گرم در بانوان و ۳۸ گرم در آقایان) ولی تحقیقات نشان می دهد که افراد نصف مقدار مورد نیاز بدنشان فیبر مصرف می کنند.

نقش مهم فیبر ها در کاهش وزن طبیعی

فیبر ها از جمله مواد هستند که در بدن مقدار کمی گوارش پیدا می کنند و قسمت اعظمی از فیبرهای مصرفی دست نخورده از بدن دفع می شوند.

هنگامی که شما غذاهای حاوی فیبر مانند: برنج سبزیجات گندم و .. مصرف می کنید به دلیل گوارش سخت و طولانی مدت موجب می شود که معده شما زمان بیشتری پر بماند و کمتر احساس گرسنگی کنید و این می تواند نقش مهمی در کاهش وزن طبیعی شما داشته باشد.

در مصرف فیبر ها نگرانی زبادی نداشته باشید چرا که غذاهای حاوی فیبر کالری بسیار کم و حتی گاهی اوقات کالری منفی دارند. داغشتن کالری کم بدین معناست که موجب چاقی شما نخواهد شد در حالی که موجب پر نگه داشتن شکم شما خواهد شد.

وعده های غذایی کوچک و نقش آنها در کاهش وزن طبیعی

شما برای کاهش وزن طبیعی بدنتان میبایستی تعداد وعده های غذایی خود را بیشتر کنید. در عوض مقدار غذایی را که در هر وعده میل می کنید را کاهش دهید برای مثل اکر برای نهار قصد دارید یک برش از کوکو سبزی بزرگ را میل کنید؛ آن را به دو قسمت تقسیم کنید یک قسمت از آنرا را بخورید و قسمت بعدی را ۲ ساعت بعد میل کنید.

با این روش همواره شما بدن خود را تغذیه می کنید و چون همواره غذا در دسترس بدن است بدن نیازی به ذخیره کردن غذا به عنوان چربی جهت مصرف در آینده نخواهد داشت.

ترجمه اختصاصی سایت سرگرمی خونگرم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *