سایت سرگرمی
پنج شنبه , ۲ آذر ۱۳۹۶
مدل ساعت3
مدل ساعت3

کدام مدل ساعت مناسب شخصیت شماست؟

خونگرم: مدل ساعت یکی از اکسسوری های واجب برای همه است به طوری که بدون آن هیچ ظاهری کامل نمی شود. به همین دلیل است که باید آن را با دقت هر چه تمام تر انتخاب کنید. از آنجا که مدل ساعت یک اکسسوری ماندگار است، باید مدلی را که هم کیفیت بالایی دارد و هم با شخصیت شما جور در می آید، برگزینید. اما چه ساعتی با شخصیت و روحیات شما متناسب است؟ ما در اینجا به شما کمک می کنیم که ساعت مناسب با شخصیت تان را به درستی انتخاب کنید.

مدل ساعت افراد پر تحرک

اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارند مدام بیرون از خانه و در حال فعالیت باشند، باید ساعت های ظریف را رها کنید و به دنبال ساعتی کاربردی و مناسب با فعالیت های روزمره تان باشید. ساعت های مخصوص رانینگ و فیتنس از مدل های مناسب برای شما هستند. فرقی نمی کند که چه فعالیتی انجام می دهید، دویدن، پیاده روی، کوهنوردی یا دوچرخه سواری، در هر صورت این ساعت به کارتان خواهد آمد. این مدل مجهز به GPS نیز می باشد، به همین دلیل از مکان تک تک قدم هایتان آگاه خواهید بود. از دیگر نکات مثبت این ساعت خاصیت ضد آب بودن آن است که نگرانی شما را در روزهای بارانی از بین خواهد برد.

مدل ساعت1
مدل ساعت۱

مدل ساعت افراد ورزشکار

ورزشکاران نباید ساعت های قدیمی به دست کنند. آنها باید ساعتی انتخاب کنند که با زندگی پرمشغله آنها هماهنگ باشند. اگر فردی هستید که وقت زیادی را به ورزش و فعالیت های بدنی اختصاص می دهید، ساعت های رانینگ یا فیتنس می تواند مدل ایده آل شما باشند. این ساعت ها نه تنها حرکات شما را کنترل می کند بلکه می توانند عملکرد شما را نیز بالا ببرند. فقط هنگام خرید آنها دقت کنید که با احتیاجات تان سازگار باشد. این ساعت مجهز به اندازه گیری ضربان قلب، سرعت یا مسافت، فایل های صوتی و توانایی ایجاد برنامه های آموزشی و مقایسه فعالیت های کنونی با رکوردهای قبلی است. هنگام خرید این ساعت، مطمئن شوید که علاوه بر زیبایی ظاهری، تمام خصوصیات مورد نیاز شما را داراست.

مدل ساعت افراد ساده گرا

اگر لباس هایتان ساده با طراحی های شسته رفته و رنگ های خنثی مانند سفید، سیاه و خاکستری است، باید به دنبال ساعت هایی به سبک مینیمالیسم باشید. البته با توجه به شخصیت تان، علاقه زیادی به اکسسوری ندارید اما ساعت از آن دسته اکسسوری های واجب است. بنابراین ساعتی انتخاب کنید که تزیینات زیادی نداشته و ساده باشد. ساعت هایی که سبکی بین مدرن و کلاسیک دارند، برای شما بهترین انتخاب خواهند بود.

مدل ساعت3
مدل ساعت۳

مدل ساعت افراد شیک پوش

افرادی که به ظاهر خود اهمیت زیادی می دهند و دوست دارند که همیشه شیک به چشم آیند، باید به دنبال ساعتی لوکس باشند. ساعت های طلا می تواند بهترین انتخاب برای این افراد باشد. درخشش این ساعت ها در کنار کت و شلوار همه نگاهها را به خود جلب خواهد کرد. برای این افراد که دوست دارند همیشه بهترین باشند، ساعت های طلا نشانه قدرت است. به علاوه این مدل ساعت هیچگاه از مد نمی افتد. فقط حواس تان باشد که یک ساعت طلا در مچ دستان تان می تواند حسادت افراد زیادی را بر انگیزد.

مدل ساعت2
مدل ساعت۲

مدل ساعت افراد طبیعت گرد

اگر جزو افرادی هستید که مدام در طبیعت به سر می برید و از محیط اطراف تان انرژی می گیرید، مدل ساعت پلاستیکی یا استیل به کارتان نمی آید. به جای آن باید ساعتی چوبی به دست کنید که با شخصیت شما به خوبی جور در آید. رنگ قهوه ای این ساعت ها با هر رنگ لباسی ست می شود و مهمتر از همه سبکی و راحتی و قیمت مقرون به صرفه آنها دل هر مردی را به دست می آورد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *