سایت سرگرمی
سه شنبه , ۲ آبان ۱۳۹۶
ماندگاری بوی عطر
ماندگاری بوی عطر

برای ماندگاری بوی عطر چه کارهایی باید انجام داد

عطر ها از جمله موادی هستند که بیشتر ما از آنها استفاده می کنیم. اولین نکته ای که در مورد عطر به ذهن می رسد ماندگاری بوی عطر است. برای ماندگاری بوی عطر چه کارهایی باید انجام داد؟

برای ماندگاری بوی عطر با یک لوسیون بی بو شروع کنید.

موسس عطر MCMC می گوید اگر در محل یا محل هایی که می خواهید عطر بزنید، کمی لوسیون بدون بو بمالید، به ماندگاری بوی عطر کمک می کند چرا که پوست بدن قدرت نگه داشتن این بو تا مدت های طولانی را ندارد. وی اضافه می کند از لوسیونی استفاده کنید که خودش بوی غالبی نداشته باشد و ترجیحا بی بو باشد تا بوی عطر کاملا به مشام برسد.

عطر را به نبض تان بزنید.

سرانو می گوید: “زمانی که به نبض تان عطر می زنید مثلا به مچ دست، گردن و یا حتی پشت زانو، به دلیل حرارت بیشتری که در این نواحی بدن وجود دارد، می تواند ماندگاری بوی عطر و پراکندگی بیشتری را به وجود آورد.”

می توانید برای ماندگاری بیشتر چند عطر را باهم بزنید.

برای اینکه مجبور نباشید در طول روز و به طور دائم به خودتان عطر بزنید از ترکیب برخی از آنها با هم استفاده کنید و در یکی از این لایه ها از آن عطری استفاده کنید که ماندگاری بیشتری دارد.

به موهایتان عطر بزنید تا ماندگاری بیشتری داشته باشد.

موهای شما بوی عطر را بهتر و با دوام بیشتری نسبت به پوست بدن تان حفظ می کند. اگر موهای بلند یا متوسطی دارید مقداری از عطرتان را بر روی موهایتان بزنید. یادتان باشد مقدار عطری که به موهایتان می زنید آنقدر زیاد نباشد که به موها آسیب برساند.

برای ماندگاری بوی عطر آن را در کنار مواد بو دار دیگر قرار ندهید.

اگر می خواهید که عطر مورد علاقه تان در بطری اش دوام بیشتری داشته باشد، آن را در جای خنک و تاریک نگهداری کنید. سرانو می گوید بسیاری از افراد، عطرهایشان را در حمام و در کنار مرطوب کننده هایشان قرار می دهند که این ایده چندان خوبی به نظر نمی رسد. و موجب کاهش ماندگاری بوی عطر می شود.

عطر زدنتان را تجدید کنید.

هرچقدر هم تلاش کنیم تا ماندگاری بوی عطر را بیشتر کنیم اما حقیقت این است عطر مانند لباس هایی نیست که صبح آنها را می پوشیم و تا هنگام بازگشت به منزل هم می توانند به حالت اولیه و مرتب خود وجود داشته باشند. به همین دلیل هم است که سرانو پیشنهاد می کند با تمام راهکارهایی که ارائه شد بهترین کار این است که یک شیشه کوچک از عطرمان را همیشه به همراه داشته باشیم و در مواقعی که لازم داریم رایحه خوب عطرمان را استشمام کنیم، کمی از آن را دوباره بزنیم.

در انتخاب عطر دقت کنید.

ممکن است به تمام موارد ذکر شده عمل کنید اما ماندگاری بوی عطر خود را احساس نکنید. انتخاب عطر یکی از نکاتی است باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید؛ عطری با یک پایه قوی هرچند زیاد استفاده کنید دوام کمی خواهد داشت پس از چند ساعت بوی آن از بین خواهد رفت. پس برای ماندگاری بوی عطر در انتخاب آن دقت کنید.

سایت سرگرمی خونگرم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *