سایت سرگرمی
شنبه , ۴ آذر ۱۳۹۶
شامپو برای موهای چرب
شامپو برای موهای چرب

شامپو برای موهای چرب چی بخریم؟

اگر میخواهید بدانید شامپو برای موهای چرب کدام برند ها مناسب هستند؛ بهتر است همراه ما باشید. امروز میخواهیم چند شامپو برای موهای چرب معرفی کنیم. این شامپو موهای چرب از طریق فروم های مختلف و بر اساس نظر کاربران گرد آوری شده اند.

شامپو برای موهای چرب

۱٫شامپو Dove مخصوص موهای چرب

شامپو برای موهای چرب
شامپو برای موهای چرب

بانابه پیشنهادات مصرف کنندگان این شامپو برای موهای چرب مناسب است.

شامپو داو تراپی مخصوص موهای چرب (Dove Damage Therapy Purifying Shampoo)، محافظت از بافت موها و جلوگیری از آسیب دیدگی (Damage Therapy).

موهای چرب نتیجه ترشح روغن اضافی از پوست کف سر می باشد که موجب میشود پس از مدت کوتاهی از شستشو موها چرب و کثیف به نظر برسد! بهترین راه مراقبت از موهای چرب استفاده از شامپو هایی است که موجب کنترل ترشح این چربی میشوند و با تمیز کنندگی عمیق، مدت بیشتری موها را تمیز نگه میدارد.

شامپو داو تراپی داو مخصوص موهای چرب (Dove Damage Therapy Purfying Shampoo) با فرمول محافظت از موها، چربی پوست کف سر را کنترل و از آسیب دیدگی و شکنندگی موها جلوگیری میکند.

ویژگی ها :

  • ایجاد رطوبت منحصر به فرد و یک سپر محافظتی بر روی تار های مو برای مقابله با خشکی
  • کنترل چربی موها و تمیز کنندگی عمیق و طولانی آنها
  • حفظ طراوت، شادابی و حجم طبیعی موها
  • عدم ایجاد ریزش در موها
  • تغذیه عمیق مو

۲٫شامپو فولیکا مخصوص موهای چرب

شامپو برای موهای چرب فولیکا
شامپو برای موهای چرب فولیکا

شامپو مخصوص موهای چرب فولیکا، جهت کاهش و کنترل ترشح چربی پوست سر.

سبوم نوعي چربي مي باشد كه توسط غدد سباسه پوست سر توليد مي گردد و ترشح متعادل آن سبب محافظت موها و پوست سر در برابر عوامل مختلفي نظير استرس، اشعه ماوراء بنفش نور خورشيد ،تغييرات هورموني و آلودگي هوا ايجاد مي گردد.با افزايش توليد سبوم باعث مي شود كه موها ظاهري چرب نا مناسب ،سنگين و حالت ناپذير به خود گيرند. ترشح بيش از اندازه سبوم در برخي موارد نيز به عنوان يكي از عوامل تشديد كننده ريزش مو تلقي مي گردد.
شامپو مخصوص موهاي چرب فوليكا جهت مو و پوست سر چرب بر پايه كمپلكس ضد قارچ و كنترل كننده ترشح چربي پوست سر علاوه بر جذب چربي و تنظيم ترشح آن سبب حفظ تعادل فلور نرمال طبيعي پوست سر مي گردد. با استفاده از شامپو مخصوص موهای چرب فولیکا موهای با ظاهری نرم، براق، و حالت پذیر همراه با لطافت ابریشم پیدا می کند.

این شامپو ها برای موهای چرب موثر شناخته شده اند. البته این نکته نیز گفتنی است که ممکن است برای هر مو خاص شامپو مختلفی جواب دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *