سایت سرگرمی
پنج شنبه , ۲ آذر ۱۳۹۶
دختر ترامپ ایوانکا ترامپ
دختر ترامپ ایوانکا ترامپ

اسم دختر ترامپ + زندگی نامه ایوانکا ترامپ

اسم دختر ترامپ رییس جمهور آمریکا ایوانکا ترامپ است. دختر رییس جمهور آمریکا ۳۵ ساله است. دختر ترامپ در زمینه تجارت نویسندگی و مد فعالیت داشته است.

دختر ترامپ ایوانکا ترامپ

دختر ترامپ دو سال در دانشگاه جرج‌تاون تحصیل کرد، و سپس به مدرسه وارتون دانشگاه پنسیلوانیا در دانشگاه پنسیلوانیا (محل تحصیل پدرش) منتقل شد، و در سال ۲۰۰۴ با لیسانس اقتصاد با افتخار از آنجا فارغ‌التحصیل شد.

در سال ۲۰۰۹، پس از تحصیل نزد خاخام الی وینستاک از مکتب راماز ارتدکس مدرن، ترامپ به یهودیت به طور ارتدکس گروید.

ملانیا ترامپ همسر رییس جمهور آمریکا از پذیرفتن نقش بانوی ال آمریکا سرباز زد و به همین علت قرار است ایوانکا ترامپ دختر ترامپ نقش بانوی اول آمریکا را بر عهده بگیرد.

رسانه‌ها به او القاب مختلفی داده‌اند: «قدرت خموش پشت صحنه تاج و تخت»، «نیمه بهتر پدر» و «بانوی اول واقعی آمریکا». او مشهورترین فرزند رئیس‌جمهور منتخب آمریکا و تنها دختر او از ازدواج اولش است. در کارزار انتخاباتی پدر، او بود که با سخنرانی ‌در مورد لزوم برابری دستمزد زنان، مرخصی زایمان و سیستم نگهداری کودکان سعی داشت حمایت زنان را به‌دست آورد و پا به پای پدر به سفرهای انتخاباتی می‌رفت.
ایوانکا هر چند به شدت از پدر ستایش می‌کند، اما در مصاحبه‌ای که در سال ۲۰۱۳ با نشریه «فوربس» انجام داده مرزی برای حمایت از پدرش قائل شده و گفته بود: «من پشتیبان پدرم هستم اما با هر چیزی که می‌گوید، موافق نیستم.» با این حال خیلی‌ها سخنرانی‌های حمایت‌گرانه ایوانکا از دونالد ترامپ را عامل مهمی در جمع‌آوری رأی و پیروزی ترامپ می‌دانند.

ایوانکا ترامپ به عنوان معاون رئیس اجرایی در امور توسعه و اکتسابها در سازمان ترامپ، درگیر همهٔ جنبه‌های امور مستغلات و مدیرت هتل این شرکت است. او رئیس جواهرات ایوانکا ترامپ است.

او دختر غول املاک و مستغلات دونالد ترامپ و مانکن سابق ایوانا ترامپ است.از فیلم‌ها یا برنامه‌های تلویزیونی که وی در آن نقش داشته است می‌توان به کارآموز اشاره کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *